Dzisiaj w klasztorze odbyło się spotkanie środowiska lekarskiego.
Dziękujemy księdzu prof. dr. hab. Piotrowi Morcińcowi, który przewodniczył Mszy św., a następnie poprowadził wykład na tematy bioetyczne poruszając m.in. problem śmierci. Następne spotkanie niebawem
Serwis oblaci.pl stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Sam możesz zdecydować o tym, czy chcesz korzystać z obsługi cookies, dostosowując swoją przeglądarkę internetową poprzez wyłączenie obsługi cookies. Aby dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu plików cookies kliknij w Politykę prywatności.