Jesteśmy wdzięczni Bogu, że w naszej Parafii są tacy Parafianie, którzy do szpitala noszą Boga. Chwała Wam za to! A dzisiaj wielu z nich było w Krakowie. Już 12 maja uroczystości u nas. Dobrze, że Jesteście!
Serwis oblaci.pl stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Sam możesz zdecydować o tym, czy chcesz korzystać z obsługi cookies, dostosowując swoją przeglądarkę internetową poprzez wyłączenie obsługi cookies. Aby dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu plików cookies kliknij w Politykę prywatności.