W najbliższy weekend mamy 2 dosyć duże i WAŻNE zarazem wydarzenia w naszej parafii.

1. W sobotę 27.01.2024 odbędzie się kolejna pielgrzymka do naszej parafii tym razem osób osadzonych z Wrocławia. Przyjadą z opiekunami i kapelanem. Łącznie 40 osób. Planujemy ich godnie przyjąć. Będzie kiełbasa z grilla, krupnioki, chleb ze smalcem, herbata klasztorna, ciasto oraz chcemy dać im na drogę powrotną po 2 kanapki bułki i wodę mineralną.

Spotkanie w sobotę trwać będzie od godziny 8.00 do 13.30 (Łącznie że sprzątaniem).

POTRZEBA OSÓB DO RÓŻNYCH ZADAŃ. JEŚLI KTOŚ MA CZAS I OCHOTĘ WŁĄCZYĆ SIĘ W TO DZIEŁO DLA NASZEJ PARAFII PROSZĘ O KONTAKT Z KSIĘGOWYM SŁAWKIEM.

2. Kolejne piękne i wyjątkowe wydarzenie dla naszej parafii tym to 1 motocyklowe kolędowanie w Opolu. Odbędzie się w niedzielę 28.01.2024 od godziny 14.00. Najpierw będzie koncert w namiocie (kaplicy) a potem posiłek przed namiotem rozłożonym przed kaplicą. Planujemy ugościć ok 150 osób. Będzie kiełbasa, krupniok, chleb ze smalcem, grzaniec, herbata klasztorna, wata cukrowa, popcorn, lemoniada na ciepło dla dzieci.

Całe spotkanie w niedzielę trwać będzie od godziny 11.00 do 16.30 (Łącznie że sprzątaniem).

POTRZEBA OSÓB DO RÓŻNYCH ZADAŃ. JEŚLI KTOŚ MA CZAS I OCHOTĘ WŁĄCZYĆ SIĘ W TO DZIEŁO DLA NASZEJ PARAFII PROSZĘ O KONTAKT Z KSIĘGOWYM SŁAWKIEM.

BĘDZIE TO PIĘKNY CZAS DLA NASZEJ PARAFII. KOLEJNY PO PRYMICJACH O. JĘDRZEJA. A W CZERWCU JUBILEUSZ 50 LECIA KAPŁAŃSTWA O. TARWACKIEGO. ZAPRASZAM DO Wspólnego Działania