Drodzy parafianie i goście!
Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa napełniło radością nie tylko kobiety przybyłe do grobu i apostołów, lecz także wszystkich, do których dotarła wiadomość o nim. Po misterium Świętego Triduum, po opuszczeniu, wyszydzeniu, cierpieniu i śmierci nastaje nowy czas nadziei. Z perspektywy zmartwychwstania życie człowieka wygląda inaczej. Nauczmy się tak na nie patrzeć.
Chrystus Pan zmartwychwstał – i my zmartwychwstaniemy! Niechaj ta nadzieja będzie w nas źródłem radości i pokoju, niech porządkuje naszą codzienność, abyśmy każdego dnia stawali się niezwykłymi świadkami zmartwychwstania. Jezus żyje! Dzielmy się tą radością z najbliższymi i ze wszystkimi, których Pan z nami spotka. Pokoju serca, radości rozpromieniającej każdy dzień, nadziei, która nigdy nie gaśnie – z całego serca wam życzymy.
Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, dzięki którym tak pięknie przeżywamy Święte Triduum Paschalne. Wszystkim kapłanom za posługę w tych dniach, szczególnie w konfesjonale. Panu organiście, chórowi, grającym na instrumentach, Rycerzom św. Jana Pawła II oraz tym, którzy przygotowali ołtarz adoracji, grób Pański, posprzątali kaplicę i przystroili go kwiatami, liturgicznej służbie ołtarza. Niech Zmartwychwstały spotka was na drodze waszego życia jak uczniów idących do Emaus.
PORZĄDEK MSZY ŚW:
NIEDZIELA
– Msze św.: 6.00; 8.00; 9.15; 10.30; 11.45; 13.00; 14.15.
– Koronka do Bożego Miłosierdzia (15.00) i Nieszpory o godz. 15.20.
PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY
– Msze św.: 8.00; 9.15; 10.30; 11.45; 13.00; 14.15.
– Koronka do Bożego Miłosierdzia (15.00) i Nieszpory o godz. 15.20.