OGŁOSZENIA PARAFIALNE

25.12.2022

– Miłosierna Dłoń – jeśli ktokolwiek potrzebuje jakiejkolwiek pomocy prosimy się zgłaszać do o. Proboszcza. ( 518350203)

Podczas dzisiejszej Mszy Świętej z wielką radością śpiewaliśmy Chwała na wysokości Bogu Słowami tego hymnu uwielbiliśmy Boga wszechmogącego za dar narodzin Syna, który zstąpił z niedostępnej światłości i stał się jednym z nas. Niech te święta dla wszystkich Drogich Parafian i Gości będą pełne błogosławieństwa Bożego i miłości, którą przynosi ze sobą Boży Syn pod nasze polskie dachy, w nasze rodziny i serce każdego z nas. Niech ta Boża radość i miłość przedłuża się na kolejne dni naszego świętowania i na całą, nieraz trudną codzienność. Aby przeżyć tę tajemnicę prawdziwie po chrześcijańsku, nie ograniczajmy się tylko do zewnętrznych obrzędów i zwyczajów. Zechciejmy dotrzeć do źródła tej radości, do samej Tajemnicy Wcielenia Bożego. Przeżywajmy te święta w gronie rodzinnym, pochyleni nad Dobrą Nowiną zwiastującą pokój i miłość.

UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA

– Msze św.: 8.00; 10.00; 12.00.

PONIEDZIAŁEK II DZIEŃ ŚWIĄT

– Msze św.: 8.00; 10.00; 12.00; 19.00.

Nieszpory o godz. 18.15.

WTOREK

-Różaniec o godz. 7.30.  Msze św. o godz. 8.00 oraz 18.00.

– Adoracja NS o godz. 17.00.

Wspominamy Świętego Jana Apostoła i największego teologa wśród Ewangelistów. Janowy Prolog o Słowie, które stało się Ciałem, jest wyróżniającym się tekstem w bożonarodzeniowej liturgii słowa

Błogosławieństwo wina.

ŚRODA

-Różaniec o godz. 7.30.  Msze św. o godz. 8.00 oraz 18.00.

– Adoracja NS o godz. 17.00.

Wspominamy Świętych Młodzianków Męczenników. Niech ten dzień będzie okazją do gorliwszych modlitw w intencji poszanowania niewinnego, zwłaszcza nienarodzonego jeszcze życia.

Błogosławieństwo dzieci po wieczornej Eucharystii.

CZWARTEK

-Różaniec o godz. 7.30.  Msze św. o godz. 8.00 oraz 18.00.

– Adoracja NS o godz. 17.00.

PIĄTEK

– Msze św. o godz. 8.00 oraz 18.00.

– Adoracja NS o godz. 17.00.

SOBOTA

-Różaniec o godz. 7.30.  Msze św. o godz. 8.00 oraz 16.30.

– Nabożeństwo na zakończenie roku o godz. 16.00.

UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI

– Msze św.: 8.00; 10.00; 12.00; 19.00.

Nieszpory o godz. 18.15.

WSZYSTKIM ZA WSZYSTKO DZIĘKUJEMY!

Wszelkiego błogosławieństwa na święta i każdy dzień.

W najbliższym czasie od 2 stycznia, w naszej parafii rozpoczną się odwiedziny duszpasterskie, zwane kolędą( plan w Internecie. Prosimy o informację jeśli kogoś pominęliśmy). Pragniemy odwiedzić naszych parafian, aby zanieść do ich domów i rodzin błogosławieństwo Boże. Będzie to przede wszystkim wizyta duszpasterska, podczas której zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy. Kolęda ma także służyć lepszemu wzajemnemu poznaniu się. Niech to będzie okazja do rozmowy o radościach i smutkach odwiedzanych rodzin oraz o wspólnych sprawach całej naszej wspólnoty parafialnej.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy doświadczenia bliskości Boga i Jego mocy w codziennym  życiu oraz opieki Matki Najświętszej